Pasūtījumu piegāde

Pasūtījumus saņemsiet no Lemontrees.info, atsevišķos gadījumos pasūtījuma piegāde būs pa tiešo no ražotāja noliktavas ar DPD kurjeru uz jūsu norādīto adresi. Šajos gadījumos kā piegādātājs uzrādīsies RADIAL POLAND SP. ZOO. 

Standarta piegāde Latvijā uz Omniva vai DPD  - 3 EUR

Pasūtījumiem virs 30 EUR sūtīšana Latvijā ir BEZ MAKSAS


Standarta piegādes izdevumi Eiropā - 9 EUR. 

Pasūtījumiem virs 100 EUR sūtīšana Eiropā ir BEZ MAKSAS.


Standarta piegādes izdevumi Lietuvā un Igaunijā uz Omniva - 6 EUR. 

Pasūtījumiem virs 50 EUR sūtīšana uz Lietuvu un Igauniju ir BEZ MAKSAS.

***

Pasūtījumu apmaksa

Ir šādas 3 iespējas pasūtījuma apmaksai - 

1) pievienot produktus grozam un apmaksāt ar Paysera pie izčekošanās

2) Sazināties ar mani watsapp vai pa epastu ([email protected]) un palūgt izveidot naudas pieprasījumu bankā

3) Veikt pasūtījumu un, izmantojot pasūtījuma numuru, veikt pārskaitījumu uz Lemontrees.info kontu Swedbank LV90HABA0551046079023

***

Drošu norēķināšanos šajā interneta veikalā nodrošina Paysera. un Paypal

Noteikumi un nosacījumi

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.Piegādes un samaksas kārtība
Pārdevējs nodrošina preču piegādi 20 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju. Atteikuma tiesībasPircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

  • prece ir atvērta;
  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.
Datu apstrāde

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.