Kas ir CPTG? 

CERTIFIED PURE THERAPEUTIC GRADE jeb SERTIFICĒTAS TĪRAS TERAPEITISKĀS KLASES ēteriskās eļļas - lietojamas aromātiski, iekšķīgi un ārīgi.

Par Lemontrees 

Lemontrees atradīsiet visaugstākās kvalitātes terapeitiskās klases ēteriskās eļļas (CPTG), ko var lietot ārīgi, aromātiski un iekšķīgi atkarībā no eļļas. Ēteriskās eļļas ir dabas imunitāte, kas palīdz atbalstīt un stiprināt organisma dažādas funkcijas. Visas atsauces šajā lapā attiecībā uz ēterisko eļļu dziedinošajām īpašībām ir balstītas uz manu personīgo pieredzi. Visi mani ieteikumi ēterisko eļļu lietošanai var tikt uztverti vienīgi kā informātīvi un uz personīgo pieredzi balstīti. Gribu atgādināt, ka ēteriskās eļļas ir koncentrētas un spēcīgas, tāpēc lietojamas ar piesardzību, saprātīgi un ievērojot ražotāja ieteikumus. Tomēr tieši tas padara ēteriskās eļļas tik efektīvas!  

Mēs svinam 3 gadu dzimšanas dienu! :)

  • Izmanto kodu "SVINAM3" lai saņemtu 15% atlaidi
  • Pasūtījumiem virs 50EUR dāvanā Citrus Bloom, Citrus Bliss, Lemon Eucaliptus vai Ciedrkoka ĒE 15 ml. 
  • Pasūtījumiem virs 200 EUR dāvanā Vīraka ĒE 15ml! 

Ar jums kopā jau kopš 2018.gada! 

Lemontrees ēterisko eļļu e-veikals darbojas jau kopš 2018.gada. Šajā laikā esam pārdevuši doTerra ēteriskās eļļas un citus doTerra produktus ne vien Latvijas dažādās pilsētās, bet arī citur Eiropā. Šajā mums visiem izaicinošajā laikā ēterisko eļļu nozīme mūsu ikdienas dzīvē un zināšanas par ēterisko eļļu drošu lietošanu veselības uzlabošanai ir būtiski pieaugušas. Paldies visiem mūsu klientiem - gan pieredzējušajiem eļļu lietotājiem, gan ikvienam, kas ir vēlējies pamēģināt šos dabas brīnumus pirmo reizi! Novēlam visiem veselīgu un panākumiem bagādu šo 2021. gadu!  

Kontaktinformācija

Reģistrēts saimnieciskās darbības veicējs LR Nr. 12150. Reģistrēts uzņēmuma doTERRA LATVIJA Wellness Advocate #4939012. E-pasts: lemontrees.info@gmail.com, Tālrunis: +371 29155676 

Lemontrees svin 3 gadu dzimšanas dienu! 


    


Jaunumi! 

Veikaliņā parādījušies šādi jauni produkti, kurus meklējiet sadaļā Ēterisko eļļu maisījumi

Drošu norēķināšanos šajā interneta veikalā nodrošina Paysera un Paypal 

  

Dibināts 2018.gadā, Copyright by Lemontrees.info 2022

Visi Lemontrees.info lapā publicētie tekstu tulkojumi pieder Lemontrees.info  

0

Pirkumu grozs