Kas ir CPTG? 

CERTIFIED PURE THERAPEUTIC GRADE jeb SERTIFICĒTAS TĪRAS TERAPEITISKĀS KLASES ēteriskās eļļas - lietojamas aromātiski, iekšķīgi un ārīgi.

Par Lemontrees 

Lemontrees atradīsiet visaugstākās kvalitātes terapeitiskās klases ēteriskās eļļas (CPTG), ko var lietot ārīgi, aromātiski un iekšķīgi atkarībā no eļļas. Ēteriskās eļļas ir dabas imunitāte, kas palīdz atbalstīt un stiprināt organisma dažādas funkcijas. Visas atsauces šajā lapā attiecībā uz ēterisko eļļu dziedinošajām īpašībām ir balstītas uz manu personīgo pieredzi. Visi mani ieteikumi ēterisko eļļu lietošanai var tikt uztverti vienīgi kā informātīvi un uz personīgo pieredzi balstīti. Gribu atgādināt, ka ēteriskās eļļas ir koncentrētas un spēcīgas, tāpēc lietojamas ar piesardzību, saprātīgi un ievērojot ražotāja ieteikumus. Tomēr tieši tas padara ēteriskās eļļas tik efektīvas!  

Ar jums kopā jau kopš 2018.gada! 

Lemontrees ēterisko eļļu e-veikals darbojas jau kopš 2018.gada. Šajā laikā esam pārdevuši doTerra ēteriskās eļļas un citus doTerra produktus ne vien Latvijas dažādās pilsētās, bet arī citur Eiropā. Šajā mums visiem izaicinošajā laikā ēterisko eļļu nozīme mūsu ikdienas dzīvē un zināšanas par ēterisko eļļu drošu lietošanu veselības uzlabošanai ir būtiski pieaugušas. Paldies visiem mūsu klientiem - gan pieredzējušajiem eļļu lietotājiem, gan ikvienam, kas ir vēlējies pamēģināt šos dabas brīnumus pirmo reizi! 

Kontaktinformācija

Reģistrēts saimnieciskās darbības veicējs LR Nr. 12150. Reģistrēts uzņēmuma doTERRA LATVIJA Wellness Advocate #4939012. E-pasts: [email protected], Tālrunis: +371 29155676 

Lemontrees piedāvājam iespēju iegādāties Korejas kosmētiku un citus ļoti kvalitatīvus Korejas produktus pa tiešo no ražotāja - Anglijas veikala piegādes tiek veiktas no Nīderlandes noliktavas. Piegādi līdz jūsu durvīm nodrošinās DHL. Piegādes cena 11 EUR pasūtījumiem līdz 150 GBP, bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 150 GBP. Precēm ir visaugstākā kvalitāte un tās izstrādātas, izmantojot labākās tehnoloģiskās iespējas kosmētikas tirgū.

Izmantojiet visas ražotāja piedāvātās atlaides un akcijas!

Piekļuve veikalam:  https://www.atomy.uk/
Ielogojoties sistēmā, jūs varat pats veikt reģistrāciju, nospiežot pogu "Join us" lapas augšējā labajā stūrī vai rakstiet uz [email protected] un  mēs jūs reģistrēsim Atomy sistēmā!

Reģistrēšanās ražotāja sistēmā un piekļuve veikalam  ir BEZ MAKSAS! Nav nekādu obligāto ikmēneša pirkumu. Iepērkaties kad un cik vēlaties.


Jaunumi! 

Sadaļā Ēterisko eļļu maisījumi meklējiet MetaPWR jaunos produktus - eļļu, beadletus, softgels, kapsulas un kolagēna pulveri! Tāpat iespējams pasūtīt Atomy (Korejas) produktus - jaunumi - jūraszāļu sejas maskas!  

Meklē atsauksmes pie produktiem!


Drošu norēķināšanos šajā interneta veikalā nodrošina Paysera vai Paypal. 


Dibināts 2018.gadā, Copyright by Lemontrees.info 2024

Visi Lemontrees.info lapā publicētie tekstu tulkojumi pieder Lemontrees.info  

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.